Textové pole: Ze života v domově
Textové pole: O Domově sv. Alžběty
Textové pole: Ubytování a stravování
Textové pole: Volnočasové aktivity
Textové pole: Duchovní podpora
Textové pole: Kontakt
Textové pole: Poskytovaná péče
Textové pole: Sestry alžbětinky
Textové pole: 		 Návštěvy mohou klienti přijímat kdykoliv během dne na svém pokoji nebo v jiných prostorách domova a jeho areálu; mají k dispozici společenské místnosti, jídelny, v létě také nádvoří a park.

	Klientům je poskytováno celodenní stravování podle diet. Strava je připravována v kuchyni domova a dovážena ve vyhřívacích vozících do jídelen, jejichž součástí jsou kuchyňky vybavené mikrovlnou troubou, varnou konvicí a chladničkou. 
Textové pole: Ubytování a stravování
Textové pole: 	Domov svaté Alžběty je součástí klášterní budovy Konventu sester alžbětinek v Jablunkově. Nachází se v příjemné klidové zóně. Od centra města je vzdálen asi 10 minut cesty pěšky. 
Textové pole: 		Domov má kapacitu 69 míst. K bydlení slouží klientům 19 jednolůžkových a 25 dvoulůžkových pokojů. Toalety a koupelny jsou společné, pro uživatele snadno dostupné a přizpůsobené jejich potřebám. Pokoje jsou vybaveny polohovacími lůžky, nočními stolky, nábytkem a dorozumívacím zařízením, které napomáhá k rychlé komunikaci s personálem a zároveň slouží jako telefon, rádio či místní rozhlas. Na pokojích klientů nechybí předměty, které jsou jim milé a přispívají k vytvoření domácího prostředí. 
Textové pole: 	Naši zaměstnanci zajišťují úklid pokojů klientů a všech společných prostor domova, praní a žehlení ložního a osobního prádla a jeho drobné opravy.
Textové pole: 	Klientům, kteří to potřebují, přinášíme jídlo a nápoje na pokoj nebo jim pomáháme při jejich podávání. 

	Snažíme se vařit tak, aby našim klientům chutnalo, proto je zapojujeme do přípravy jídelníčku. K nejoblíbenějším jídlům patří bramborové placky, halušky, kyselé zelí a jiné domácí speciality. 
Textové pole: NAHORU
Textové pole: Dobrovolnictví